ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון אפריל 2015

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   אפריל 2015
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

אנו מקווים שהשתתפתם ונהניתם באירועים המגוונים שהיו בחודש מרץ. אחרי פסח אנו ממשיכים בפעילות במלוא המרץ. חודש מאי גדוש בפעילויות ויתקיימו בו שולחן עגול לבוגרי התמחות מימון עם רמי לוי ממשרד האוצר, הרצאה חד פעמית במסגרת סדרת "פגוש את המנכ"ל" עם ארז ויגודמן מנכ"ל טבע, ומפגש שולחן עגול נוסף באסטרטגיה. בסוף שנת הלימודים יתקיים אירוע סיום שנת פעילות במקום ייחודי שיאגד בתוכו הרצאה חגיגית (פרטים בהמשך) ומפגשי מחזור לבוגרי ה BA ה MBA, וה Executive MBA. נשמח לעזרתכם בתכנון מפגשי המחזור שיערכו באירוע.

חג אביב שמח,

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 
שולחן עגול עם רמי לוי

שולחן עגול עם רמי לוי

סדרת מפגשי שולחן עגול מתמקדת הפעם בתחום המימון ומזמינה אתכם למפגש אינטימי עם רמי לוי, מנהל מחלקת Solvency II באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר. המפגש יתמקד באופן שבו רגולציה תומכת ומשפרת את ניהול הסיכונים בשוק הביטוח. אמור להיות מרתק! הירשמו בהקדם, כל הקודם זוכה.

המפגש יתקיים ביום חמישי, 12 במאי בשעה 19:30. התכנסות ב-19:15.

להרשמה לחצו כאן.

 
 
מר ארז ויגודמן

פגוש את המנכ"ל עם מר ארז ויגודמן

ארז ויגודמן, מנכ"ל חברת טבע, מגיע לבית הספר להעביר הרצאה בנושא "לנצח בעידן המהפכות".

מר ויגודמן נחשב לאחד המנהלים המוכשרים במשק הישראלי. הוא הפך את שטראוס-עלית מחברה מקומית קטנה לחברה גלובלית. הוא היה מנכ"ל מכתשים אגן והגדיל את רווחיה הנקי מ-33 מיליון כ ל- 122 מיליון דולר בשנה. כיום עומד בפניו אתגר נוסף עם חברת טבע המתחרה בשוק התרופות הגנריות הבינלאומי: כיצד לחזק את המנייה ולהמשיך בשינוי האסטרטגי אותו עוברת החברה.

ההרצאה תערך ביום חמישי 7.5.2015 בשעה 17:00. התכנסות וכיבוד קל משעה 16:30.

להרשמה לחצו כאן.

מהנעשה בבית הספר
 
Startup Stadium

אצטדיון הסטארט אפ

בחודש הקודם התקיים מפגש מרתק באוניברסיטה בין יזמים צעירים, משקיעים וקהל (שחלקו יהיו יזמים בעתיד). הערב, בשיתוף פעולה עם אצטדיון הסטארט-אפ ושבוע היזמות, נפתח בהרצאה מפי ח"כ אראל מרגלית שדיבר על השינוי החיובי שעובר על עולם הסטארט-אפים, כמו גם על השינויים שצריך לעשות כך שהתחום ימשיך להתפתח. לאחר מכן הוצגו חמישה מיזמים בפני משקיעים מ - JVP, OurCrowd, ו- Canaan Parteners, אשר ניהלו שיחה על איך כדאי להציג חברה ומה הדגשים שמשקיעים מחפשים. הערב הסתיים באופן אופטימי כאשר חברת הסטארט-אפ GradTrain, שהוצגה בו, קיבלה הזמנה לפנות לקרן JVP!

לצפייה באירוע לחצו כאן.

 
 
ערב עיון על רגולציה של שווקים פיננסים

ערב עיון על רגולציה של שווקים פיננסים

יום העיון חיבר בין האקדמיה לפרקטיקה, ובמסגרתו הגיעו החוקרים המובילים בעולם בתחום ונציגים מהשוק הפיננסי בישראל (בנק ישראל, הרשות לניירות ערך, יחד עם רואי חשבון ועורכי דין מפירמות פרטיות). המפגש הציג את הסוגיות הנוגעות לרגולציה בישראל ובעולם ודובר בו רבות על האתגרים העומדים בפני המשק בעקבות שינויים במדיניות הרגולטורית.

לצפייה באירוע לחצו כאן.

בוגרת שכדאי להכיר
 
שלומית וולך

שלומית וולך

כשמדברים על יזמות, לרוב חושבים על סטארט-אפים ויזמות בתחום ההיי-טק והביו-טק. הפעם רצינו להזכיר כי יש גם יזמות שונה, יזמות חברתית. נפגשנו עם שלומית וולך, בוגרת MBA שהקימה מיזם שעונה על הצורך שנוצר בעולם מלא האפשרויות של ימינו - לתת לצעירים את המידע והכלים שהם צריכים על מנת לבחור את מסלול הקריירה הנכון בשבילם.

היכנסו לראיון לקרוא מדוע הקימה שלומית את חברת "מקדמיה" וללמוד עוד על פעילות החברה.

חדשות מהעולם האקדמי
 
ההשפעות של מספר וגיוון המשקיעים על ביצועי חברות הזנק

ההשפעות של מספר וגיוון המשקיעים על ביצועי חברות הזנק

האם חשבתם איך בוחרים את קבוצת המשקיעים האופטימלית שתעזור לחברת הזנק לגדול ולהתפתח? במחקר חדשני של פרופ' ניראון חשאי וד"ר שי הראל מתחום האסטרטגיה והיזמות נבדקו תבניות ההשקעות בשוק הישראלי ונמצא כי כל משקיע נוסף בחברה מגדיל את הסיכוי שלה להצליח אך גם את הסיכוי לכישלון. בנוסף, לא רק מספר המשקיעים מגדיל את סיכויי ההצלחה, גם גיוון בסוג המשקיעים (הון סיכון, אנג'לים ועוד) הוא חשוב.

לחצו כאן לפרטים נוספים.

 
LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים