ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון אפריל 2016

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   אפריל 2016
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

פסח בפתח, וזו הזדמנות טובה לקחת הפסקה קצרה, לטייל ולנוח, ולהתכונן למפגש הבא והמיוחד שלנו!

אנו שמחים ונרגשים להודיע לכם על מפגש מיוחד של "פגוש את השר". במפגש זה יגיע אלינו בוגר בית הספר, מר אבי גבאי, השר להגנת הסביבה ומנכ"ל בזק לשעבר. מעוניינים לדעת עוד? פרטים נוספים בהמשך הניוזלטר.

אנו רוצים להודות לכל הבוגרים שהגיעו למפגש השלישי של "בוגרים מדברים שיווק", בו הרצה סמנכ"ל השיווק של WIX, עומר שי. ההרצאה הייתה חדשנית ומיוחדת, והרגישה כמו מרחק נגיעה מחו"ל. שמחנו לראות את כולכם ואת מספר הנרשמים הגבוה למפגש. לסיכום המפגש מאת שחר רז, יזם האירוע, לחצו כאן. תוכלו לראות את תמונות האירוע באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו.

כחלק ממאמצינו ליצור קהילה שיתופית, השתדרגנו! כעת תוכלו להגיב באתר הבוגרים על הכתבות השונות ובנוסף תוכלו למצוא באתר בית הספר לינק ללוח משרות, עם כל המשרות הכי שוות שאנו מוצאים עבורכם. אתם מוזמנים לשלוח למייל שלנו משרות חדשות ואנחנו נפרסם אותן.

לסיום, בשיתוף עם תיאטרון ירושלים, אנו שמחים להעניק לכם הטבה מיוחדת לכבוד החג, מופע בידור של דב נבון במחיר מיוחד! פרטים נוספים בהמשך הניוזלטר.

חג אביב שמח,

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 
אבי גבאי

"פגוש את השר" עם השר להגנת הסביבה - SAVE THE DATE

אנו נרגשים להזמינכם למפגש יחודי - "פגוש את השר". במפגש זה ירצה השרהלהגנת הסביבה, מר אבי גבאי, בוגר בית הספר (MBA מחזור 1999) שהיה מנכ"ל חברת בזק בין השנים 2007-2013.

נושא ההרצאה: "תפקידי המנהל בעולם העסקי ובעולם הציבורי".

כאיש עסקים, הכניסה של השר גבאי לפוליטיקה והצטרפותו למפלגת "כולנו" הייתה מפתיעה. מה הקשר בין מנכ"ל בזק למפלגה חברתית? איך הוא מתכוון לפתור את בעיית הדיור דרך המשרד להגנת הסביבה? ואיך עוברים מניהול גוף עסקי לניהול גוף ציבורי?

השר גבאי ממעט להחשף לאור הזרקורים ועל כן זו הזדמנות נדירה וחד פעמית. אל תפספסו והקדימו להרשם למפגש!

יום רביעי, ה-25.05, בין השעות 17:00-18:30, באוניברסיטה העברית שבהר הצופים. מיקום מדויק ימסר בהמשך.

להרשמה לחצו כאן.

 
 
real estate

ההרצאה השנתית הראשונה של מרכז פישמן במימון, יזמות ונדל"ן - הזדמנות אחרונה להרשם!

בית הספר ומרכז פישמן מזמינים אתכם להרצאה השנתית הראשונה בה יתארח Mr. Russell Schaub בנושא "השקעות נדל"ן בארה"ב". Mr. Schaub הוא שותף מנהל בקרן השקעות Great Ajax Corp ובעל וותק של למעלה מ-20 שנה בהשקעות בתחום הנדל"ן בבנקים ההשקעות הגדולים והחשובים ב-Wall Street. יום חמישי, 07.04.16 בשעה 18:00 בקמפוס הר הצופים.

להרשמה לחצו כאן.

מהנעשה בבית הספר
 
בייג'ינג בינואר 2016

מיליארד סינים לא טועים

כנס ההי טק הגדול שהוביל בית הספר למנע"ס באוניברסיטה העברית | בייג'ינג בינואר 2016

בינואר השנה התקיים כנס גדול בנושא ההי טק הישראלי בסין, ביוזמת משרד הכלכלה והתעשייה, שגרירות ישראל בסין, ומשרד המדע והטכנולוגיה הסיני.

בכנס השתתפו כ- 100 חברות ישראליות וכ- 2000 משתתפים סינים. אין ספק, מדינת ישראל הינה אחד מהשמות החמים ביותר על מפת ההשקעות הסינית.

כנס זה שילב למעשה, את שתי תכניות ה- Post MBA החדשות של ביה"ס למנהל עסקים:

• תכנית BusEA - המתמקדת בניהול עסקים בסין

• תכנית Startup 360° - המתמקדת במימון וניהול סטרטאפים

פרופ' ניראון חשאי ראש תכנית Executive MBA+, תכנית המנהלים של האוניברסיטה העברית, נשא הרצאה על תפקידה של האקדמיה הישראלית בקידום יזמות טכנולוגית בארץ - הן ביישום של מחקר המתרחש בין כתלי האוניברסיטה והן בתכניות לימודים ייחודיות המתקיימות בבית הספר למנהל עסקים, דוגמת תכנית ה +EMBA, או החטיבה ביזמות לתלמידי הפקולטה למדעים.

בין דוברי הכנס היו, בין היתר, גואו גואנצ'אנג, בעלי חברת פוסון, פו שנג, מייסד חברת צ'יטה מובייל הסינית, החברות סינופק, צ'יהו 360, פונג-אן, טנסנט, קרן ההשקעות הגדולה בעולם CIC ומרבית הקרנות, החברות והמשקיעים הגדולים בסין אשר הציבו את ההשקעה בטכנולוגיות ישראליות כיעד.

תכנית ה- Post MBA נפתחת בספטמבר הקרוב בימי ששי (במקרים חריגים גם בחמישי אחה"צ) ומיועדות לבוגרי תואר שני במנהל עסקים:

• תכנית BusEA - המתמקדת בניהול עסקים בסין

• תכנית Startup 360° - המתמקדת במימון וניהול סטרטאפים

לפרטים נוספים על התכנית לחצו כאן.

 
בוגר שכדאי להכיר
 
יעקב אליס

יעקב אליס

למנכ"ל חברת "אהבה" לשעבר ובעל המותג הצרפתי JEAN D'ESTRÉES יש אג'נדה שונה וייחודית לניהול מוצלח של חברה. בוגר בית הספר מחזור 1987 מדבר על קומסטיקה, ניהול והנאה בראיון מקיף. מהמקום הנמוך ביותר בעולם לעיר האורות. לקריאה לחצו כאן.

חדשות מהעולם האקדמי
 
על תבונה ועיצוב

פרסום - לא רק לצרכן, אלא גם למשקיע

קמפיין פרסומי חייב לפנות בצורה ברורה וישירה לקהל היעד. אך מה קורה כאשר אסור לפנות ישירות לקהל יעד? במחקר חדשני מסוגו בדקה פרופ' מיכל הרצנשטין, מאוניברסיטת דלוואר שהגיעה אלינו לאחרונה, יחד עם פרופ' צחי זך מאוניברסיטת אוהיו ופרופ' דן הורסקי מאוניברסיטת רוצ'סטר, האם משקיעים בארה"ב מושפעים מפרסום לצרכנים לפני ההנפקה הראשונה בבורסה האמריקאית ובאופן כללי יותר, האם פרסום לצרכנים משפיע על משקיעים? לקריאה לחצו כאן.

ברכות ואיחולים
 
ברכות ואיחולים

זיו אלול

ברכות חמות לזיו אלול, בוגר EMBA מחזור 2005, מייסד ומנכ"ל חברת Inneractive שמכר החודש את החברה תמורת 72 מיליון דולר לחברת RNTS MEDIA NV.

חברת אינראקטיב מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידיאו ונייטיב במובייל ומנהלת בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית פרסום בזמן אמת(RTB).

אנו שמחים וגאים, ומאחלים לך הצלחה רבה בהמשך הדרך!

לקריאה נוספת לחצו כאן.

הטבה מיוחדת לבוגרי ביה"ס למנהל עסקים
 
ברכות ואיחולים

דובל'ה - בדיקת חומרים

תיאטרון ירושלים בשיתוף ארגון הבוגרים שמחים להעניק לכם הטבה מיוחדת, כרטיס בהנחה מיוחדת למופע בידור של דב נבון לבדיקת חומרים, בו הקהל לוקח חלק פעיל!

דב נבון יוצא במופע בידור חדש (ובלתי גמור) ומזמין אתכם, יחידי הסגולה, להצטרף לדרך כשפני הנסיון שלו, אבל מבטיח לכם לא מעט גזרים... סיפורו של גבר בגיל חמישים שמתמודד עם קרע בנישואיו בצורה הכי קומית שיש, אבהות לילדות מתבגרות בשנות ה- 2000 , העולב שבחיי הסלב המקומי, יחסי אהבה שנאה עם הפסיכולוגית שלו, סיפורים אינטימיים מידי, המונוגמיה, ואישיות כפייתית במיוחד...

דב נבון לא בוגר שלנו, אבל מציע מחיר מיוחד לבוגרי בית הספר למנהל עסקים, 40 ₪ לכרטיס בלבד!

יום חמישי, ה-07.04 בשעה 21:15 בתיאטרון ירושלים.

קוד זיהוי: בוגרי מנהל עסקים

לקניית כרטיסים התקשרו: 02-5605755
.

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים