ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון דצמבר 2015

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   דצמבר 2015
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים, אנחנו לא מפסיקים לחשוב על דרכים לשמור על קשר, לתכנן אירועים מעניינים ולחשוב על דרכים להיפגש סביב הנושאים הקרובים לליבנו.

החודש הקרוב עמוס באירועים מיוחדים. החודש נארח את ירון אנג'ל, מנכ"ל מאפיות אנג'ל, במסגרת מפגשי "שולחן עגול", את גב' עינת ינאי, סמנכ"לית השיווק של אל על במסגרת הסדרה "בוגרים מדברים שיווק" ועוד מפגשי עיון מעניינים נוספים.

מרכז היזמות החדש של בית הספר והאוניברסיטה – Hustart נחנך לפני חודשים אחדים. ניתן לעקוב אחר תכניות והרצאות אחרות הניתנות לקהל היזמים הירושלמי – כאן.

בברכת חג חנוכה שמח,

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 
אנג'ל

מפגש שולחן עגול- ירון אנג'ל

אנו שמחים לבשר על מפגש "שולחן עגול" שינחה מר ירון אנג'ל, בוגר בית הספר ומנכ"ל מאפיות אנג'ל. במפגש נשוחח על מצב שוק הלחם במשק הישראלי ועל התמורות שחלו בו במהלך השנים. יהיה מרתק.

המפגש מוגבל ל 20 משתתפים, ויתקיים בסוף חודש דצמבר, ההשתתפות בהזמנה בלבד. מעוניינים לקבל הזמנה? לחצו כאן.

 
 
בוגרים מדברים שיווק we work

בוגרים מדברים שיווק

קהילת "בוגרים מדברים שיווק", פרי יוזמתו של שחר רז בוגר מחזור 16 EMBA, מתקבצת שנית כדי לדון בנושאים החמים בעולם השיווק. אחרי מפגש מרתק עם ד"ר נירה מוניצ'ור ומר רן גוראון, המנכ"ל הנכנס של חברת פלאפון, נארח במפגש הקרוב את עינת ינאי, מנהלת אגף השיווק באל-על שהובילה את מהלך החדרת מותג ה-Low Cost של החברה, "UP", והפכה אותו, תוך שנה, למוביל קטגוריה בסגמנט חדש והיפר תחרותי. בנוסף נשמע את הרצאתה של ד"ר מיכל שפירא, חברת מועצת הרשות השנייה, שופטת בתחרות ה- Effie Awards וחברת סגל בבית הספר בנושא "עולם הפרסום החדש – סוגיות נבחרות".

את מקום המפגש מספקת חברת WeWork. WeWork היא חברה בינלאומית שהיזם שבנה אותה הוא הישראלי אדם נוימן. לחברה קרוב ל-60 בניינים ברחבי העולם (בעיקר בארה"ב) אותם היא מסבה ומפעילה כחללים משרדיים מפוארים להשכרה בתנאים גמישים, כשהמטרה היא שהשוכרים יהוו חלק פעיל בקהילה העסקית החדשה שנוצרת. בין השוכרים ניתן למצוא יזמים, חברות סטארט-אפ, פרילאנסרים וחברות מבוססות וותיקות.

ניפגש ב- 24.12.2015, בשעה 18:00 בדובנוב 7 ת"א. להרשמה לחצו כאן.

 
 
Prof. Alfonso Gambardella

מפגש הרצאת אספר השנתית

בית הספר למנהל עסקים ומרכז אספר שמחים להזמינכם למפגש הרצאת אספר השנתית שיתקיים ב-17.12.2015, בשעה 18:00 באולם הסנאט שבהר הצופים. במפגש ירצה פרופ' אלפונסו גמברדלה (Prof. Alfonso Gambardella) מאוניברסיטת Bocconi ו- MIT בנושא:

Markets for Technology- Why do we see them, why don't we see more of them and why should we care.

לפרטים נוספים לחצו כאן. להרשמה לחצו כאן.

 
 
Andre Horovitz

מפגש עיון

אתם מוזמנים למפגש עיון עם Dr. Andre Horovitz, מייסד חברת "Financial Risk Fitness" אשר מספקת פתרונות אסטרטגים לאתגרים ניהוליים עם סיכון כלכלי. נושא ההרצאה הוא:

.Managing Commercial Banks Profitably Under the Current Regulatory Regimes

המפגש יערך ביום רביעי, 30.12.15, בשעות 18:30-20:00 באולם ברונפמן, בניין המנהלה, קמפוס הר הצופים.

לפרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן.

מהנעשה בבית הספר
 
תכנית המנטורים

תכנית המנטורים

מפגש הפתיחה הראשון של התוכנית התקיים ביום רביעי, ה-25.11.15. תודה ל-20 המנטורים והמנטוריות, ו-72 הבוגרים והסטודנטים שהתקבלו לתוכנית ונכחו במפגש הראשון. אנחנו בטוחים שזו ההתחלה של שנת חונכות מלאה בחוויות מעשירות, אישיות ולימודיות.

תמונות מהאירוע הועלו לאתר ארגון הבוגרים ולעמוד הפייסבוק שלנו. לצפייה לחצו כאן.

בוגרת שכדאי להכיר
 
רחלי אידלמן

רחלי אידלמן

לאור המצב המורכב של שוק הספרים בארץ, תפסנו את רחלי אידלמן, בוגרת מחזור 1970, יו"ר התאחדות הוצאות הספרים בארץ והמו"ל של הוצאת הספרים "שוקן" לשיחה על מצב שוק הספרים, על המשפחה המפורסמת ועל החלומות לעתיד. לקריאה לחצו כאן.

חדשות מהעולם האקדמי
 
הסכמים בין מדינות וחברות: ההשפעה על רמת השירותים והמחירים בשוק התעופה

הסכמים בין מדינות וחברות: ההשפעה על רמת השירותים והמחירים בשוק התעופה

קרה לכם פעם שטסתם לחו"ל, למטרת חופשה, נסיעת עסקים או ביקור משפחתי, קניתם כרטיס בחברה א', וראיתם שבעצם המטוס, הדיילים והצוות כולו הם של חברה ב'? קוראים לזה "קודשייר". מה זה בדיוק? איך זה עובד? ומי מרוויח מזה ?זהו נושא המחקר של פרופ' ניקול אדלר שנציג בפניכם החודש. לקריאה לחצו כאן.

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים