ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון יולי 2015

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   יולי 2015
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

הגענו לסוף שנת הפעילות של ארגון הבוגרים לשנת הלימודים של 2014-2015, ואיזו שנה זו הייתה!

השנה עבדנו במספר חזיתות:

המשכנו לחזק את הקשר בין הדורות. תכנית המנטורים שלנו התקיימה זו השנה השנייה עם חמישים בוגרים צעירים וסטודנטים לתואר ה-MBA, וארבעה עשר מנטורים. במהלך השנה, נפגשו החניכים והמנטורים בקבוצות וביחידים כדי לחשוף את החניכים למגוון פעילויות עסקיות, לכוון ולהקנות את הכלים שיובילו את הבוגרים הצעירים לקריירה משגשגת.

בנוסף התקיימו תחת כנפינו שפע אירועים והרצאות: הרצאה של ארז ויגודמן, מנכ"ל טבע במסגרת הסדרה "פגוש את המנכ"ל; שיתופי פעולה עם מרכז אספר ליזמות ו"שבוע היזמות" הובילו להרצאה מיוחדת של פרופ' פול גומפרס על השקעות ואירוע של אצטדיון הסטארטאפ על יזמות והשקעות בסטארטאפים; קיימנו מפגשים אינטימיים במסגרת שולחנות עגולים על שיווק, רגולציה של חברות הביטוח ומפגש על יזמות חברתית; כנסים על מימון רגולציה ועוד.

שיא הפעילות היה באירוע הסיום של ארגון הבוגרים - המפגש השנתי הראשון של בוגרי בית הספר שנערך בבית בלגיה, עם למעלה משלוש מאות וחמישים בוגרים מכל המחזורים.

אנו מקווים שבעזרתכם, השנה הבאה תהיה אף יותר פורייה וביחד נמשיך לבנות בארגון הבוגרים קהילה פעילה.

וכאן, אנחנו צריכים את העזרה שלכם. עזרו לנו לקרב מחדש בוגרים שלא מקבלים את הידיעון על ידי עדכון הפרטים שלהם כאן, לפתוח קבוצות של המחזורים בפייסבוק או להצטרף לקבוצה שפתחנו של בוגרי בית הספר כאן להזמין בוגרים נוספים, ולהשתלב בפעילות השוטפת שלנו אם בתכנית המנטורים, בהרצאות, או בפיתוח הארגון.

בוגרי תכניות ה EMBA, מוזמנים גם לעדכן פרטים במערכת אלפון הבוגרים כאן כדי שכל חבריכם יוכלו ליצור אתכם קשר.

נפגש באוקטובר,

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

מהנעשה בבית הספר
 
אירוע סיום השנה של ארגון הבוגרים

אירוע סיום השנה של ארגון הבוגרים

ביום רביעי שעבר קיימנו את אירוע סיום השנה הראשון של ארגון הבוגרים.

מה לא היה באירוע? פגישות מחזור, העלאת זיכרונות, ברכות, הרצאות, קור ירושלמי, מוסיקה וריקודים.

לשמחתנו הרבה, הרבה ידיים נלחצו, כרטיסים הוחלפו ונוצרו קשרים חדשים. וזו רק ההתחלה. אנחנו כבר מתחילים לתכנן את האירוע בשנה הבאה.

קיבלנו תגובות מפרגנות ואוהבות וגם הצעות לשיפור, אנחנו נתחשב בכולן. במפגשים הבאים ניתן מקום לפגישות אינטימיות במחזורים השונים, ולעוד נטוורקינג.

אנחנו רוצים להודות לבוגרים שעזרו ליצור קשר עם בוגרים אבודים, לדוברים ולמשתתפי האירוע שבאו בהמוניהם. אנחנו מסתכלים על האירוע כיריית פתיחה מאד מוצלחת לפעילויות של הארגון בשיתוף עם בוגרים מכל הגילאים ומכל הדרגים, על מנת שבסוף התהליך נייצר קהילה תוססת ופעילה של בוגרי בית הספר למנהל עסקים, שיוצרת חיבורים, מוקירה את ותיקיה ומסייעת לצעירים שבה.

לצפייה בתמונות מהאירוע ולתייג את עצמכם, את חבריכם וגם את מי שלא היה (שיראו מה החמיצו), בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו כאן.

לצפייה בוידאו של האירוע לחצו כאן.

 
 
בוגר של כבוד

בוגר של כבוד

רצינו לנצל את אירוע הבוגרים כדי לחלוק כבוד לבוגרי המחזורים הראשונים. כל שבעת הבוגרים של כבוד הם אנשים שסיימו את לימודיהם בעשור הראשון לפעילותו של בית הספר, עשו חייל, ופיארו את שם בית הספר בפועלם ובעשייתם.

המון ברכות למר משה (מוזי) וורטהיים, חלוץ בעולם העסקים הישראלי, בוגר 1962; מר בנימין (בני) נבון, שגריר ישראל במערב גרמניה לשעבר, בוגר 1962. איתן אבניאון שירת במגוון תפקידים בגזר הציבורי והפרטי בתחום הביטוח והפנסיה, בוגר 1964; מר שאול דנאי, שליח ציבור שכיהן כסגן מזכיר הממשלה בכנסת ה 17, בוגר 1965; גב' גליה מאור, המנכ"לית המיתולוגית של בנק לאומי שהייתה האישה הראשונה שכיהנה כמנהלת בנק בישראל, בוגרת 1968; מר דוד גרנות שמילא תפקידי מפתח בעולם הבנקאות, בכללים ניהול של ארבעה (!) בנקים בוגר 1974; ומר עקיבא מוזס מנכ"ל חברת כימיקלים לישראל לשעבר, בוגר 1975.

למודעה המברכת את הבוגרים מטעם האוניברסיטה בקרו בדף הפייסבוק שלנו כאן.

 
 
טקסי הסיום של תואר ראשון ותואר שני

טקסי הסיום של תואר ראשון ותואר שני

ברכות ל-470 הבוגרים הטריים, שסיימו תואר ראשון במנהל עסקים, תואר בחשבונאות או תואר MBA בבית הספר. כעת אתם חלק מקבוצה איכותית של בוגרים שמנהלים את המשק הישראלי, כך שיש לאן לשאוף! ארגון הבוגרים וקהילת הבוגרים כאן בכדאי לעזור לכם להוביל.

עכשיו כשסיימתם, חלקכם בטח כבר לא ישתמש ב-Huji מייל אז אנא עדכנו פרטים בטופס כאן כדי שנוכל לשמור על קשר.

 
 
EMBA+ - תכנית Executive MBA ראשונה מסוגה בעולם

בואו למפגש היכרות לתכנית ה EMBA+

אנו מזכירים לכל בוגרינו שרוצים להמשיך וללמוד, שההרשמה לתכנית ה EMBA+ נמצאת בעיצומה. זהו תואר שני עם שתי התמחויות ייחודיות המתאימות לבוגרי תואר ראשון ולבוגרי תואר שני כ- Post MBA:

• Start Up 360° - השקעה וניהול חברות סטרטאפ

• BusEA – Business in East Asia - ניהול בשוקי מזרח אסיה עם התמקדות בסין

אנו מזמינים אתכם למפגש היכרות ביום שני ה 13.7.2015 בתל אביב בשעה 18:30.

במפגש ניתן טעימה קטנה מהתואר עם שתי הרצאות קצרות:

• להכיר את סין - המפתח לעשיית עסקים בסין ובמזרח הרחוק - פרופ' עודד שנקר

• סקירת שוק ההון סיכון והסטרטאפים בישראל - ד"ר שי הראל

לפרטים והרשמה לחצו כאן.

 
בוגרים שכדאי להכיר
 
דר יניב דובר

ד"ר יניב דובר

החודש בחרנו לראיין את ד"ר יניב דובר, שסיים דוקטורט בבית הספר לפני כשחמש שנים. אחרי שהות מוצלחת בארה"ב יניב חוזר לישראל להיות חבר סגל בהתמחות השיווק בבית הספר למנהל עסקים. סיפור אופטימי שיש בו גם אהבה למדע ולתחום וגם קצת ציונות.

בראיון תוכלו להכיר את יניב, לקרוא על הלבטים של יניב על החיים האקדמיים בארה"ב, על הסיבות לחזרה לארץ, ועל המחקר שהוא עורך ברשתות חברתיות.

לקריאת הריאיון לחצו כאן.

 
LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים