ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון מאי 2017

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   מאי 2017
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

אנו מזכירים לכם כי כחלק ממאמצינו ליצור קהילה שיתופית, הנכם מוזמנים להגיב באתר הבוגרים על הכתבות השונות, להציע הצעות ולהעלות בקשות להרצאות בנושאים המעניינים אתכם.

התחילה ההרשמה ללימודי תואר שני בהתמחויות שונות (ביומד, שיווק, התנהגות ארגונית, אסטרטגיה ויזמות, מימון ובנקאות, לימודי אינטרנט, ולימודי חקר ביצועים)

כנסו לאתר בית הספר לתואר שני.

בית הספר למנהל עסקים ומכון מגיד, מבית האוניברסיטה העברית בירושלים, בשיתוף EY ישראל ופורום CFO, מזמינים אתכם להצטרף לתכנית לימודים ייחודית למנהלי כספים CFO. התכנית נועדה להקנות ידע ומיומנויות חשבונאיות וכלכליות הרלבנטיות לעבודת CFO בחברות וארגונים.

לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר בית הספר לינק ללוח משרות, מאגר המשרות הכי שוות שאנו מוצאים עבורכם. אתם גם מוזמנים לשלוח למייל שלנו משרות חדשות ואנחנו נפרסם אותן.

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 
Global Risk Agility

25.5.17 - הרצאה בנושא: Global Risk Agility and Decision Making

מרצה: Mr. Daniel Wagner

Managing Director of Risk Solutions at Risk Cooperative Washington, D.C

מנחה: פרופ' צבי וינר

להרשמה ופרטים נוספים לחצו כאן.

מהנעשה בבית הספר
 
ישראל בזירה העסקית

ערב עיון לזכרו של איזי גל-עד בנושא ישראל בזירה העסקית הבינלאומית 26/4/2017

במסגרת ערב העיון, אותו הנחה פרופ' ניראון חשאי, סגן הדיקן לחדשנות ויזמות בבית הספר, התנהל דיון ער בין נציגים בכירים ממשרד הכלכלה והתעשייה, התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר על הכיוונים הבינלאומיים העתידיים אליהם ישראל צריכה לפנות.

מר יאיר שירן, ראש מנהל תעשיות במשרד הכלכלה והתעשייה ומרצה בתכנית ה- MBA בבית הספר הדגים את המרכזיות של הסכמי הסחר של ישראל מבחינת היצוא והיבוא שלה והדגים כיצד ממשלת ישראל באמצעות צעדי ליברליזציה חד צדדיים שמטרתם להוריד את יוקר המחיה, הצליחה ליצור תחרות בענפי הבשר הטרי והגבינות הקשות.

לעומתו, מר דן קטריבס, ראש אגף סחר חוץ בהתאחדות התעשיינים, הדגיש את החשיבות של הסקטור התעשייתי כמייצר המשרות האיכותיות ביותר בישראל ולמה חשוב לשמור עליו תחרותי באמצעות הטבות ושער חליפין תומך.

לעומת שניהם, עו"ד דני כרמלי, מנכ"ל איגוד לשכות המסחר, הציג את המרכזיות של ענפי המסחר והשירותים במשק הישראלי (כ- 70% ממנו) ואת החשיבות של תחרות, שמקורה ביבוא, ליכולת של עובדים ליהנות מהכנסה פנויה גדולה יותר ולקנות מוצרים זולים יותר ובכך להעלות את רמת חייהם. שלושת הדוברים הסכימו שמשק מאוזן, שבו קיימת תעשיה חזקה וסקטור שירותים צומח, הם מתכון לצמיחה עתידית של ישראל.

כנסו לצפיה בתמונות מהאירוע.

חדשות מהעולם האקדמי
 
ניקול אדלר

פרופ' ניקול אדלר

פרופ' ניקול אדלר היא מרצה לחקר ביצועים וניהול התפעול ומכהנת כראש תכנית הבוגר במנהל עסקים וראש תכנית המצטיינים - תכנית אלפא.

פרופ' אדלר מוכרת כמומחית בתחום תעופה בינלאומית, ומייעצת בנושא שדות תעופה לממשלת ישראל ולממשלות בעולם.

המחקר הכלכלי-תעופתי החדש שלה עם המרכז למחקר תעופתי במכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל, עוסק בהשפעת תוספת טיסות על חברות התעופה, שדות התעופה והנוסעים. המחקר בודק את הערך הכלכלי של תוספת "סלוטים" (חלונות זמן תעופתיים) בשדות התעופה העמוסים ברחבי העולם מבחין בין המודל האמריקאי והאירופאי ומסיק כי בארה"ב יש ניצול טוב יותר של התשתית היקרה לעומת אירופה (המודל הקיים גם בישראל), גם לחברות התעופה וגם לנוסעים.

להמשך קריאה לחצו כאן.

בוגר שכדאי להכיר
 
ערן וקנין

ערן וקנין

הכירו את ערן וקנין מנכ"ל חברת הדלק TEN. לקריאה לחצו כאן.

ברכות ואיחולים
 
ברכות ואיחולים

ברכות חמות לקבוצת סטודנטים מבית הספר למנהל עסקים (דניאלה, סתיו וסהר) על הזכייה בתחרות של חברת L’Oreal בין הקבוצות בישראל. הקבוצה תיסע להמשך תחרות ברמה עולמית בפריז!

הקבוצה הזוכה קבלה את מרבית קולות השופטים המקצועיים בהתייחס, בין היתר, לקריטריונים הבאים: חדשנות המוצר שהוצג, ייחודיות האסטרטגיה השיווקית של המוצר, בניית אסטרטגיה דיגיטלית יצירתית המתאימה לעולם התחרותי בו פועלת חברת לוריאל העולמית.

ברכות גם למנחה הקבוצה פרופסור חזי אופיר על הישג תלמידיו!

לצפיה בתמונה

ברכות חמות לד"ר שרון הורסקי אשר החל מהשנה הקרובה מצטרפת כמרצה מן המניין לחטיבת השיווק של בית הספר.

ברכות חמות לפרופ' (אמריטוס) יצחק ונציה ולפרופ' (אמריטוס) ששון בר-יוסף, על זכייתם בפרס על המאמר המצוין בנושא: "Implied Maturity Mismatches and Investor Disagreement"

לרשימת הזוכים וקריאת המאמר.

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים