ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון מרץ 2016

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   מרץ 2016
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

האביב מפציע, הגשמים מאחורינו וזה הזמן להיפגש שוב.

אנו שמחים להזמין אתכם למפגש שלישי של "בוגרים מדברים שיוק". במפגש נארח את סמנכ"ל השיווק של wix.con עומר שי, ואת ד"ר יניב דובר להרצאות מרתקות במשרדי חברת WIX. בנוסף, שמרו את התאריך 07.04 להרצאה השנתית הראשונה של מכון פישמן למימון, יזמות ונדל"ן בנושא "השקעות בנדל"ן בארה"ב". פרטים בהמשך הניוזלטר.

אנו רוצים להודות לכל 50 הבוגרים שהגיעו למפגש "בוגרים מדברים עסקים" שהתקיים בבית החולים אסותא שברמת החייל. המפגש כלל סיור בבית החולים והרצאות מעמיקות של פרופ' שוקי שמר, יו"ר מועצת המנהלים, ומר פנחס צוריה, מנכ"ל אסותא. אנו מזמינים כל אחד מכם אשר מעוניין לארח את בוגרינו במקום העבודה למפגש עסקי, ענייני ומרתק, ליצור עמנו קשר במייל lirona@mail.huji.ac.il.

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 
בוגרים מדברים שיווק

בוגרים מדברים שיווק – מפגש שלישי. מה לסטארט אפ ישראלי ולקונג פו פנדה?

קהילת "בוגרים מדברים שיווק", פרי יוזמתו של שחר רז בוגר מחזור EMBA16, מתקבצת למפגש שלישי כדי לשמוע ולהגיב על הנושאים הכי חמים בעולם השיווק.

במפגש נארח את עומר שי, סמנכ"ל השיווק של wix.com שהוביל את הפעילות השיווקית של החברה וסייע למצב אותה כחברה המובילה בעולם בתחום ה-"בנה אתר בעצמך". WIX היא החברה הראשונה ששידרה פרסומת (זאת הפעם השנייה) בסופרבול האמריקאי. צעד מטורף? מהלך שיווקי גאוני? בואו לשמוע. בנוסף נשמע את הרצאתו של ד"ר יניב דובר, חבר סגל בכיר בבית הספר למנע"ס בעברית, בנושא "עסקים וצרכנים ברשת - חיזור גורלי: תקשורת, שקרים ותשומת לב שלילית".

נותרו מקומות אחרונים!

ניפגש ב- 8.3.2016, בשעה 18:00 בביתן 26, משרדי WIX, נמל ת"א. להרשמה לחצו כאן.

 
 
real estate

ההרצאה השנתית הראשונה של מרכז פישמן במימון, יזמות ונדל"ן - SAVE THE DATE

בית הספר ומרכז פישמן מזמינים אתכם להרצאה השנתית הראשונה בה יתארח Mr. Russell Schaub בנושא "השקעות נדל"ן בארה"ב". Mr. Schaub הוא שותף מנהל בקרן השקעות Great Ajax Corp ובעל וותק של למעלה מ-20 שנה בהשקעות בתחום הנדל"ן בבנקים ההשקעות הגדולים והחשובים ב-Wall Street. יום חמישי, 07.04.16 בשעה 18:00 בקמפוס הר הצופים.

להרשמה לחצו כאן.

בוגר שכדאי להכיר
 
יהודי ליפמן

יהודי ליפמן

אחרי שכיהן במספר לא מבוטל של תפקידי ניהול ושיווק בחברות המזון הגדולות בארץ, יהודי ליפמן, בוגר בית הספר מחזור 1986, החליט לעצור הכל ולהקים את "ג'קסס"- מותג חטיפי שוקולד משלו. בראיון מתוק במיוחד הוא מספר על ההתחלה המפתיעה שלו בתחום ועל המותג החדש. לקריאה לחצו כאן.

חדשות מהעולם האקדמי
 
על תבונה ועיצוב

על תבונה ועיצוב

מאמר חדש של ד"ר מיקי אייזנמן מבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, חוקר את היחסים שבין טכנולוגיה לבין עיצוב- המאמר מסביר את השימוש האסטרטגי בעיצוב מוצרים טכנולוגיים ומציב את העיצוב כאתגר אסטרטגי לפירמה. לקריאה לחצו כאן.

ברכות ואיחולים
 
ברכות ואיחולים

אייל אליעזר

ברכות חמות לאייל אליעזר, בוגר בית הספר מחזור 2011, שמונה למנהל מטה, אסטרטגיה ושיווק ביחידה להשקעות זרות ושיתוף פעולה תעשייתי, במשרד הכלכלה והתעשייה. במסגרת תפקידו יהיה אחראי לזיהוי מגמות בכלכלה הישראלית והעולמית, בתחומי הסחר הבינלאומי וההשקעות הזרות, וניתוח סקטורים ספציפיים לקידום שיתופי פעולה והשקעה תוך מיתוג ומיצוב הכלכלה הישראלית. אנו מאחלים לך בהצלחה רבה בתפקידך החדש!

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים