ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון מרץ 2017

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   מרץ 2017
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

ביום שישי 3/3/2017 יתקיים יום פתוח בקמפוס אדמונד ספרא למתעניינים בלימודי תואר ראשון ושני באוניברסיטה העברית. אנו מקווים לראותכם או לפגוש את בני משפחותיכם בקרב הסטודנטים שלנו בשנה הבאה.

אנו מזכירים לכם כי כחלק ממאמצינו ליצור קהילה שיתופית, הנכם מוזמנים להגיב באתר הבוגרים על הכתבות השונות, להציע הצעות ולהעלות בקשות להרצאות בנושאים המעניינים אתכם.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר בית הספר לינק ללוח משרות, מאגר המשרות הכי שוות שאנו מוצאים עבורכם. אתם גם מוזמנים לשלוח למייל שלנו משרות חדשות ואנחנו נפרסם אותן.

בברכת חג פורים שמח,

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

אירועים קרובים
 

הרצאות קרובות

22/3/2017:

בית הספר שמח להזמינכם להרצאה בחסות "מרכז אספר" בנושא: "ממשבר להזדמנות"

שתועבר על ידי מר איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר. למידע על המרצה לחצו כאן.

להרשמה לחצו כאן.

23/3/2017:

הנכם מוזמנים למפגש חשיפה להצגת התכנית לתואר שני בניהול ביו-רפואי. להרשמה לחצו כאן.

מהנעשה בבית הספר
 

סגל בית הספר למנהל עסקים עוסק במחקר ובהוראת סטודנטים. למחקר, המתרחש אמנם בין כתלי האוניברסיטה, ישנו קשר לחיי היום-יום של כל אחד ואחת מאתנו. חברי הסגל שלנו שמו לעצמם מטרה לחלוק את מחקריהם עם הציבור הרחב. לאחרונה התפרסמו מספר מאמרים בעיתונות ואנו שמחים לפרסם אותם גם במדיה זו.

ד"ר שהם חושן-הלל:

נמצא הגיל שבו ילדים מחליטים לוותר לאחרים על דעת עצמם

ד"ר רננה פרס:

רפואה שלמה - דמיינו בית חולים שבו החולים באים לפני הרופאים, וכדי לקבל טיפול הם לא צריכים לחכות במסדרון אלא לקבוע פגישה. במאיו קליניק זו שגרה.

פרופ' אורלי שדה:

הכסף על הרצפה, למה שלא תרימו אותו?

בוגר שכדאי להכיר
 
דר צבי גרסטל

ד"ר צבי גרסטל

ד"ר צבי גרסטל אמנם סיים את לימודיו בבית הספר אבל ממשיך לפקוד אותנו חדשות לבקרים ולעסוק במחקר משותף עם פרופ' גור מושיוב. ד"ר גרסטל הוא דוגמא מצוינת לבוגר שכדאי להכיר, אשר הצליח לשלב משפחה, לימודים גבוהים ועבודה במשרה מלאה.

לקריאה לחצו כאן.

חדשות מהעולם האקדמי
 
כדאי להיות אופטימיים

ד"ר ביני סגל: כדאי להיות אופטימיים

האם אופטימיות של מנכ"ל עשויה להשפיע על ביצועי החברה? קבוצת חוקרים בינלאומית ובהם ד"ר בנימין סגל מביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בדקו את הקשר בין חשיבה אופטימית מצד ההנהלה לבין ביצועי החברה. הממצאים מראים כי אופטימיות-יתר, למרות היותה טעות הערכה בעליל מצד המנכ"ל, בכל זאת מובילה לשיפור רווחיות וערך למשקיעים.

להמשך קריאה להמשך קריאה לחצו כאן..

ברכות ואיחולים
 
ברכות ואיחולים

ברכות חמות לפרופ' לילך שגיב על זכייתה בפרס הרקטור לחוקרת מצטיינת

פרופ' לילך שגיב מהווה שילוב יוצא דופן של הצטיינות אקדמית, הצטיינות בהוראה ואזרחות טובה מהמעלה הראשונה באוניברסיטה. פרופ' שגיב, מבכירות החוקרות בבית הספר למנהל עסקים, היא ממובילות המחקר בתחום הערכים בעולם. מחקרה הבין תחומי קושר בין פסיכולוגיה חברתית להתנהגות ארגונית. עבודותיה הן מהמצוטטות ביותר בתחום והיא זכתה במענקי מחקר תחרותיים רבים. פרופ' שגיב היא גם מרצה מוערכת ואהודה על ידי תלמידיה, ומשקיעה רבות בהנחיה של תלמידים רבים לתארים מתקדמים. תרומתה הציבורית של פרופ' שגיב מרשימה במיוחד. בין היתר שימשה כסגנית הדיקן להוראה במשך שתי קדנציות וחברה בוועדות רבות ברמה האוניברסיטאית.

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים