ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון נובמבר 2018

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   נובמבר 2018
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

שנת הלימודים נפתחה בהצלחה ואנו שמחים לשתף כי השנה חל גידול במספר הסטודנטים שהתחילו את לימודיהם בבית הספר לתואר ראשון ושני. לתלמידי התואר השני אנו מציעים השנה קורסים מיוחדים ואטרקטיביים בתחומי הפינטק, הנדל"ן ושימוש בנתוני עתק לקבלת החלטות ניהוליות טובות יותר. קורסים אלו מוסיפים כלים לארגז הכלים המקצועי איתו הבוגרים יוצאים לעולם העסקים.

אנו שמחים לעדכן כי תכנית המנטורים של בית הספר יוצאת לדרך. התכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון ושני של בית הספר המעוניינים להתלוות למנהלים בכירים לאורך השנה ולעבור תהליך למידה אישי מעשי.

לפרטים ולהרשמה לתכנית

בנוסף, תוכלו למצוא באתר בית הספר לינק ללוח משרות, מאגר המשרות הכי שוות שאנו מוצאים עבורכם. אתם גם מוזמנים לשלוח למייל שלנו משרות חדשות ואנחנו נפרסם אותן.

אנו מזכירים לכם כי כחלק ממאמצינו ליצור קהילה שיתופית, הנכם מוזמנים להגיב באתר הבוגרים על הכתבות השונות, להציע הצעות ולהעלות בקשות להרצאות בנושאים המעניינים אתכם.

בברכת שנה מופלאה.

ארגון הבוגרים

bsbogrim@mail.huji.ac.il

Save the Date
 
Risk

3-5.12.2018

כנס פינטק בינלאומי

בהשתתפות חתן פרס נובל לכלכלה פרופסור מיירון שולס, חוקרים ופרופסורים מהשורה הראשונה בעולם הפיננסי בארץ ובעולם

בנושא: Options: 45 Years after the Publication of Black Scholes Merton Model

לפרטים והרשמה מוקדמת לחצו כאן

 
 
מפגש ראשון בסדרת המפגשים השנתית של ארגון הבוגרים

19.12.2018

מפגש ראשון בסדרת המפגשים השנתית של ארגון הבוגרים

המפגש יתקיים בתל אביב.

ד"ר רננה פרס – הרשתות החברתיות של המאה ה-22

הפרסומאית והאגדה ג. יפית בשיחה בין-דורית עם שחר רז בוגר מחזור 2015.

מצפים לראותכם.

לחצו כאן, ונחזור אליכם עם הפרטים המדויקים

מהנעשה בבית הספר
 
כנס SOHN

3.10.2108 התקיים כינוס בשיתוף פעולה עם Sohn TLV בו התארחו מנהלי השקעות מובילים מהעולם שחלקו עם הבאים את אסטרטגיות ההשקעה שלהם.

לתמונות מהכנס לחצו כאן

 
 
Big Data Analytics

24.10.2018 סמינר שהתקיים בהר הצופים בנושא "תובנות מניתוח ביג דאטה" ובו התארח מר אורן גרשון, מנהל הפיתוח של אינטל לבינה מלאכותית, מר ענר רבון, Zirra ופרופ' ניקול אדלר, מבית הספר למנהל עסקים.

לתמונות מהסמינר לחצו כאן

 
 
תכניות לימודים חדשות

תכניות לימודים חדשות

MBA עם התמחות במימון נדל"ן – מחזור חדש ייפתח בפברואר 2019. לפרטים.

MBA עם התמחות ברכש – תיפתח בסמסטר ב' – פרטים יפורסמו באתר בית הספר לקראת אמצע דצמבר.

חדשות מהעולם האקדמי
 
שרון אריאלי

ד"ר ליעד בלומרוזן הוא חבר סגל בבית הספר החוקר נושאים על הגבול בין כלכלה ומדעי המחשב. עם סיום לימודי הדוקטורט בחוג למדעי המחשב של האוניברסיטה העברית, הוא עבד מספר שנים במחלקת המחקר של מייקרוסופט בקליפורניה. ליעד הצטרף לאוניברסיטה העברית בשנת 2009, אז גם הצטרף כחבר למרכז פדרמן לחקר הרציונליות. במחקריו הוא משלב שיטות מתורת המשחקים, תיאוריה של מדעי המחשב לתכנון שווקים ומכרזים, וחקר בעיות שונות הנוגעות בכלכלת האינטרנט.

בסדרת מאמרים מהשנים האחרונות, ד"ר בלומרוזן ושותפיו למחקר עסקו בתכנון שווקים דו-צדדיים. שוק דו-צדדי הוא פלטפורמה בעזרתה מוכרים וקונים סוחרים ביניהם, כאשר שני הצדדים מקווים להרוויח ממסחר אפשרי. בין הדוגמאות לשווקים דו צדדים כאלה המגלגלים מיליארדי דולרים ניתן למנות בורסות למכירת פרסומות באינטרנט, חברות כמו Uber ו- AirBNB, שווקים למתן וקבלת הלוואות ועוד. תכנון שווקים דו צדדיים הינו מאתגר במיוחד עקב הרצון של מתכנן הפלטפורמה להימנע מסיבסוד השווקים. מאמרים אלה מציגים דרכים לתכנון מכרזים פשוטים להבנה ועם רמת יעילות מובטחת. במאמרים מוצג הקשר לבניית מנגנונים לפירוק שותפויות ולמסחר בסלים של מוצרים שונים.

לקריאת המאמר

בית הספר בקהילה
 
בית הספר בקהילה

במסגרת קידום הקשרים של האוניברסיטה עם הקהילה נתן ד"ר יניב דובר מהסגל האקדמי של בית הספר, התמחות בשיווק, הרצאה לדיירי דיור המוגן נופי ירושלים בנושא "רשתות חברתיות ומה שביניהם" כאות הוקרה על הרצאתו תרמו הנהלת נופי ירושלים ודייריה מלגת סיוע לתלמיד/ה באוניברסיטה.

בהרצאתו דיבר ד"ר יניב דובר על תבניות שאנחנו מוצאים לגבי תהליכים שבהם קהילות דיגיטליות נוצרות, גדלות ונותרות יציבות. קהילות דיגיטליות יכולות לכלול פרטים בודדים ואף להגיע לגדלים של עשרות, אם לא מאות אלפי חברים. קל אולי יותר להבין מדוע קהילות קטנות, מגובשות מחזיקות מעמד לאורך שנים. לא ברור לגמרי מדוע גם קהילות גדולות מחזיקות מעמד. לפי נתוני עתק שנותחו, מסתבר שנראה שקהילות "בריאות" נבנות מלמטה למעלה בהיררכיה הבנויה בזהירות. קהילות קטנות מגובשות מצטרפות אחת אל השנייה ליצור קהילות גדולות שמצטרפות, בתורן, ליצור קהילות-על וכך הלאה. סוג מבנה שכזה מנבא יציבות לטווח של שנים קדימה.

בוגרת שכדאי להכיר
 
גדניאל שנער

תמר יסעור

תמר יסעור מנהלת חטיבת הבנקאות הדיגיטלית וסגנית נשיאה ראשונה בבנק לאומי, תמר נבחרת כבר שנים כאחת הנשים המובילות במשק הישראלי.

תמר יסעור גדלה בהרצליה. היא נשואה ואם לשלושה ילדים. לתמר תואר ראשון בכלכלה ובמנהל עסקים (1988) ותואר שני במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק (1990). שני תאריה הם מהאוניברסיטה העברית.
טרם הצטרפותה ללאומי, שימשה יסעור כמנכ"לית משרד הפרסום פוגל-אוגילבי ומנכ"לית עיתון "כל העיר". היא הצטרפה לבנק לאומי בשנת 2007 ומילאה מגוון תפקידי ניהול בכירים בקבוצת לאומי, ביניהם ראש החטיבה הבנקאית, יו"ר לאומי קארד, מנכ"לית לאומי קארד וראש מערך השיווק בבנק.

משנת 2016 מנהלת יסעור את חטיבת הבנקאות הדיגיטלית בבנק לאומי, אותה גם הקימה. היא אחראית על הקמה ותפעול הבנק הדיגיטלי "פפר", שהושק רשמית ביולי 2017 וכן על תחום השיווק, הפיתוח העסקי, החדשנות והשימוש ב-Big Data.

לקריאת הראיון.

ברכות ואיחולים
 
ברכות ואיחולים

ברכות לפרופ' לב מוצ'ניק על העלאה לדרגת פרופ' חבר.

ברכות לד"ר ליעד בלומרוזן על קבלת קביעות ומעבר רשמי וסופי לבית הספר!

ברכות חמות ליבגני אוסטרובסקי בוגר בית הספר בתוכנית EMBA-AC, מורה מן החוץ בבית הספר ומנהל מערך הערכות שווי ופיתוח שוק במחלקת תאגידים ברשות ניירות ערך לרגל צאת ספרו החדש ״חשבונאות פיננסית חדשה - IFRS 2020” שנכתב בשיתוף עם רו"ח שלומי שוב.

 
Facebook   LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים