ארכון הבוגרים ביה"ס למנהל עסקים

לוח אירועים שנתי

א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
מרץ 2023
 

ידיעון פברואר 2015

 
בית הספר למנהל עסקים
ארגון הבוגרים   פברואר 2015
האוניברסיטה העברית
הידיעון החודשי של בוגרי מנהל עסקים
הדרך להתעדכן, לעדכן ולחזק את הקשר עם בית הספר וקהילת הבוגרים
דבר הארגון
 

בוגרים יקרים,

אנו שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה לאוניברסיטה העברית לשנת הלימודים תשע"ו, הנפתחת באוקטובר 2015. השנה, בית הספר מציע לימודים מתקדמים בתחומים הבאים: מימון, שיווק, התנהגות ארגונית, חקר ביצועים, לימודי אינטרנט, אסטרטגיה ויזמות, כמו גם לימודי EMBA עם התמחות בניהול פיננסי המיועדת לבוגרי חשבונאות. שימו לב כי גם ההרשמה לתואר ראשון נפתחה. אני מקווים לראותכם או לפגוש את בני משפחותיכם בקרב הסטודנטים שלנו בשנה הבאה.

בנוסף, במהלך חודש מרץ מחכות לכם פעילויות מגוונות כמו אצטדיון הסטארט אפ וכנס מרתק על הרגולציה של שווקים פיננסים בישראל, עם מיטב החוקרים בתחום. פרטים נוספים בהמשך הידיעון.

ליצירת קשר אנא פנו ל- bsbogrim@mail.huji.ac.il.

לעדכון פרטים לחצו כאן.

נתראה באירועים,

ארגון הבוגרים

אירועים קרובים
 
שמרו את התאריך - אצטדיון הסטארט אפ מגיע לעברית

שמרו את התאריך - אצטדיון הסטארט אפ מגיע לעברית

אירוע מיוחד בשיתוף עם מרכז אספר ליזמות וארגון שבוע היזמות העולמי (GEW).

"אצטדיון הסטארט-אפ", קהילת היזמים הגדולה בישראל, מזמינה אתכם לערב שכולו יזמות. במהלך האירוע יזמים יוכלו להציג את המיזמים שלהם. בנוסף, יתקיימו דיונים בנושאים הבוערים ליזמי ההיי-טק הישראלי.

מנחה: יזהר שי, שותף מנהל בקרן ההון סיכון "קיינן פרטנרס ישראל" ויזם "אצטדיון הסטארט-אפ".

אורחים: יו"ר JVP ד"ר ח"כ (העבודה) אראל מרגלית, יזמים בכירים ואנשי הייטק מקשת היזמות בישראל.

המפגש יערך ביום רביעי 11.3.15 בקמפוס הר הצופים.

פרטים מלאים בידיעון הבא.

 
 
שמרו את התאריך - ערב עיון על רגולציה של שווקים פיננסים

שמרו את התאריך - ערב עיון על רגולציה של שווקים פיננסים

באמצע מרץ יתקיים ערב עיון על הרגולציה של שווקים פיננסים בישראל ובעולם בהשתתפות כמה מבכירי החוקרים בתחום בארה"ב ובאירופה ביניהם פרופ' אפרים בנמלך, פרופ' סאם פלצמן, פרופ' יוג'ין קנדל, פרופ' ישי יפה ואחרים.

המפגש יערך ביום רביעי 18.3.15 בקמפוס הר הצופים.

פרטים נוספים בידיעון הבא. להרשמה מוקדמת לחצו כאן.

 
 
פתיחת ההרשמה לבית הספר למנהל עסקים

פתיחת ההרשמה לבית הספר למנהל עסקים

בשנת הלימודים הבאה, בית הספר מציע תכניות משותפות לתואר ראשון עם מדעי הרוח בתחום האומניות (תולדות האמנות, מוסיקולוגיה ולימודי התאטרון) ותכנית נוספת עם החוג ללימודי אסיה.

התכנית הייחודית באמנויות ומנהל עסקים מיועדת לאנשים שרוצים לשלב הבנה עסקית ואמנותית של האופן בו מוסדות תרבות ואמנות מאורגנים, ללמוד איך להשפיע על העשייה האמנותית וגם לאנשים בעלי חזון ניהול לא שגרתי.

התכנית המובילה בישראל ללימודי מנהל עסקים ולימודי מזרח אסיה מיועדת לסטודנטים המעוניינים לקחת חלק משיתוף הפעולה העסקי בין ישראל למדינות המזרח הדינמיות ובעיקר לסין. התכנית משלבת בין לימודי תרבות, חברה ושפה של הארץ הנבחרת ללימודי מנהל עסקים, ומציעה קורסים ייחודיים לתכנית, סדנאות, פגישות עם אנשי עסקים מובילים וכנסים ייעודיים.

נפתחה גם ההרשמה ללימודי MBA.

פרטים נוספים באתר בית הספר.

מהנעשה בבית הספר
 
תכנית המנטורים – מפגש פתיחה

תכנית המנטורים – מפגש פתיחה

החודש השקנו בפעם השנייה את תכנית המנטורים של ארגון הבוגרים באירוע חגיגי. התכנית השנה כוללת כ-50 סטודנטים לתואר שני ובוגרים צעירים ו-14 בוגרים מובילים מתחומים מגוונים בעולם העסקי שיהיו המנטורים. ניתן לסכם את המפגש הראשון בהצלחה מרובה ובהתרגשות כוללת בקרב משתתפי התכנית להמשך. באירוע, שהתקיים ב-21 בינואר בבית מאירסדורף, נפגשו לראשונה קבוצות הנועצים עם המנטורים. כחלק מהמפגש, המנטורים קיבלו הדרכה מרתקת מפרופסור אבי קלוגר על הקשבה ולאחריה כל קבוצה (מנטורים ונועצים) החלה להכיר אחד את השני ולגבש יחד את המטרות שלה לשנת פעילות זו.

תמונות מהאירוע ניתן לראות בעמוד הפייסבוק של ארגון הבוגרים.

אנו מאחלים בהצלחה לכל המשתתפים ושתהיה שנת למידה משמעותית!

בוגרת שכדאי להכיר
 
דנה ליקכמכר

דנה ליקכמכר

סדרת הראיונות שלנו מתמקדת החודש בבוגרים הצעירים שסיימו את התואר ונמצאים בתחילת מסלול הקריירה שלהם. לשם כך בחרנו לראיין את דנה ליקכמכר, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת בהצטיינות יתרה ובוגרת MBA בהתמחויות במימון ושיווק מתכנית אלפא. בכתבה תוכלו לקרוא על הדרך שדנה עברה מהאוניברסיטה לעולם העבודה.

חדשות מהעולם האקדמי
 
השפעת המגדר על מימון פרויקטים במימון המונים

השפעת המגדר על מימון פרויקטים במימון המונים

האם צורת המימון החדשה- מימון המונים - מורידה את החסמים עבור נשים יזמיות לגיוס כספים? בעקבות מחקר שנערך על ידי פרופ' אורלי שדה, ד"ר דן מרום וד"ר אליסיה רוב התגלה כי נשים משתתפות באופן פעיל הן כיזמיות והן כמשקיעות ואף מצליחות לממן חלק לא מבוטל מהפרויקטים אולם החלוקה המגדרית בתחומי הפעילות של נשים וגברים עדיין קיימת והתפיסה מגדרית משפיעה על פעילות זו.
פירוט המחקר כאן.

 
LinkedIn   YouTube   Facebook
 
להסרה מרשימת התפוצה | לעדכון פרטים